PT035TN23 V.2

| panel model | PT035TN23 V.2 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PT035TN23 V.2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 70.08×52.56 mm |
| Zarys | 76.9×64.4×3.53 mm |
| Powierzchnia | Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 9/16 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 60 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.2.
CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.2 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.2 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor PT035TN23 V.2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.2 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.2 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor PT035TN23 V.2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PT035TN23 V.2"
- CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.2
- Arkusz danych PT035TN23 V.2
- Obraz PT035TN23 V.2
- Cena PT035TN23 V.2
- Dystrybutor PT035TN23 V.2

